Дев’ятниця до Св.Юди Тадея (ШОСТИЙ ДЕНЬ)

ШОСТИЙ ДЕНЬ

Розважання. Святий Тадей – могутній опікун і заступник своїх шанувальників.

В одній книжці, присвяченій вшановуванню святого Тадея розповідається про жінку, яка вибрала собі опікуна ім’я того святого. Але це ім’я їй не сподобалось, і вона його відкинула. Тоді вночі з’явився їй святий Тадей зі суворим, яскравішим від блискавки обличчям і сказав: “Що ж, це для тебе я є підлим і негідним Юдою?” На другий день ця жінка важко захворіла і цілий рік пролежала в постелі. Так Бог карає легковажне ставлення до святого Тадея – заступника нещасних і покинутих. Отже, вшановуймо ім’я того великого Апостола, любім Його, як Він цього заслуговує. Стараймося винагородити Йому за довголітнє забуття.

Постанова.
Неодмінно буду благати помочі та опіки святого Юди-Тадея у всякому горі, печалі й буду віддавати Йому належну пошану.

Молитва.
О святий Тадею! Знаю, що не покинеш мене, а однак не можу уявити собі цього щасливого дня, коли мої бажання будуть вислухані і блаженна радість заступить мою печаль. О великий заступнику! Наблизи хвилину потіхи, прояви нам, нещасним, свою могутність і милосердя, змилосердися і заступися за нами.

“Отче наш…”, “Радуйся Маріє…”, “Слава Отцю…”.

3 коментарі

 1. Марта

  Велика подяка Святому Юді-Тадею за те, що з’явився у моєму житті. Святий опікуне мій, ти мені зараз дуже потрібен і я відчуваю як ти допомагаєш мені, уся надія лише на тебе , що ти заступишся за моєю дитиною перед Богом і випросиш у Всевишнього доброї християнської долі і майбутньому щасливої жіночої долі для моєї дочки. А я вірую і до останнього подиху дякуватиму тобі за це заступництво і опікунство над моєю сім’єю!

 2. Марта

  Велика подяка Святому Юді-Тадею за те, що з’явився у моєму житті. Святий опікуне мій, ти мені зараз дуже потрібен і я відчуваю як ти допомагаєш мені, уся надія лише на тебе , що ти заступишся за моєю дитиною перед Богом і випросиш у Всевишнього доброї християнської долі і в майбутньому щасливої жіночої долі для моєї дочки. А я вірую і до останнього подиху дякуватиму тобі за це заступництво і опікунство над моєю сім’єю!

  • polomasky

   Доброго дня.Ваші коментарії схвалені адміністратором сайту.Нам дуже прикро, що на духовному сайті приходиться використовувати модерацію та захищатись від “нечистого” – ци вимушена міра.
   Але любов та молитва допоможе нам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *