Молитва до апостола Юди-Тадея (у важких обставинах життя)

Святий Тадею! Ти мав щастя належати до сім’ї Христа Спасителя, преславний апостоле й мученику. Ти яснієш великими чеснотами, вірний заступнику тих, що тебе прославляють і до тебе з довір’ям припадають! Ти опікун і заступник наш у найскладніших обставинах. Тому стаю перед тобою і благаю з глибини мого серця:
Прийди на поміч мені своїм могутнім заступництвом, бо ти маєш від Бога ласку приходити зі скорою поміччю тим, хто втратив уже всяку надію на порятунок. Глянь на мене ласкаво!
Моє життя – життя хрестів, а дні мого життя – море терпінь. Дороги життя мого вкриті терням і кожна хвилина його – свідок сліз і зітхань. А на збільшення мого нещастя чорні думки вкрадаються до мого серця. Неспокій, малодушність, брак довір’я, навіть розпач тиснуться до серця. Провидіння закрите перед очима моїми, і віра хитається в серці моїм. такі думки впроваджують мене у чорні хмари смутку. Не залиши мене в такому тяжкому стані, а прийди з поміччю мені!
Прошу тебе покірно: Глянь милосердно на мене і не погорди і моїми проханнями. Хай довір’я моє не буде зраджене! Тебе обдарував Бог ласкою приходити на поміч тим, хто потрапив у безнадійне становище. Тому і я, що теж опинився у скруті, прошу тебе про заступництво перед Христовим Спасителем. Усе життя моє складати буду тобі мою подяку і прославлятиму ім’я твоє та шануватиму тебе як мого особливого опікуна. Дякувати буду Богові за ласки, одержані через твоє посередництво, і щосили поширюватиму славу імені твого. Амінь.

2 коментарі

  1. Щиро дякую Юді Тадею за вислухані молитви. Молюся і вірю ,що святий Юда Тадей не залишить мене і надалі в чудесний спосіб буде допомагати вірішувати тяжкі обставини в житті.

  2. Юда Тадей

    Хочу засвідчити про допомогу, якою нас наділив Господь, за заступництва Юди Тадея. Коли мого чоловіка забрала швидка, я почала молитись дев’ятницю до Юди Тадея. Після дводенного обстеження виявилось, що чоловікові необхідна заміна двох клапанів на серці. Операція мала відбуватися у столиці. Я продовжувала свою молитву до Юди Тадея. Вже під час консультації в столичній лікарні нам повідомили, що заміни потребує лише один клапан. Вірю, що це була швидка допомога за заступництва святого Апостола. На другому клапані достатньо було замінити тільки кільце ( його вартість складала 18,5 тис.грн). Але під час операції виявилось, що це кільце не потребує заміни, його тільки укріпили. Вірю, що і це була допомога за заступництва Юди Тадея, за що йому дуже вдячна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *