Як ми повинні молитися?

Однією з найбільш успішних відправ, через які можемо випросити собі або ближнім ласк від Бога є дев’ятниця, або дев’ятиденна відправка. Зразок такої відправи подали нам ще святі Апостоли, які, дорученням Божественного вчителя, дев’ять днів підряд перебували на молитві, відокремлені від світу, очікуючи зіслання Святого Духа. Відправлення дев’ятниці відбувається так: уважно перечитати розважання, яке припадає на кожний день окремо, щоби збудити довір’я до св. Тадея і прагнення Його наслідувати. Прочитавши розважання і молитву, відмовити на честь святого Тадея “Отче наш”, “Радуйся Маріє”. Очистити грунтовно сумління через добру святу сповідь і прийняти святе Причастя. Щоби дев’ятниця стала найбільш успішною, належить відправляти її, наскільки це можливо, спільно з усією родиною вправлятися на протязі всього періоду в чеснотах, виконувати добрі вчинки, завдавати собі якесь тілесне або душевне умертвлення, приборкувати свою надмірну цікавість, розсіяння панування над своєю мовою, нетерпеливістю, умертвити свої пристрасті і т.д. Це все на честь святого, до якого відправляється дев’ятниця, якщо таким способом і в такому дусі відправлено дев’ятницю, то вона стає Богу і святим дуже милою і з’єднає для нас щедрі, а не раз надзвичайні ласки. Крім цього, як показує досвід, через неї люди не раз собі вимолюють чудесне уздоровлення душі і тіла.

9 коментарів

 1. Галина

  Христос Воскрес. Розпочала дев’ятницю до Святого Апостола Юди Тадея. Хочу помолитися 3 дев’ятниці-прохання і 3 подячних дев’ятниці. Прошу допомогти в закінченні університету дочкою. На момент закінчення дев’ятниці-прохання ще буде тривати навчання.
  Підкажіть, подячні дев’ятниці розпочинати відразу після прохальних, чи коли прохання буде виконано? І як саме молитися подячну дев’ятницю.

  • polomasky

   Воістину Воскрес!
   Ми вважаємо, що варто молитись саме так як Ви самі собі домовились з Святим Апостолом Юдою Тадеєм. Адже просячи ласки ми обіцяємо, щось.
   Окрім того наша доля в руках Всевишнього і Святий Апостол Юда Тадей вимолює для нас Божу милість та ласку. І я щиро хочу Вам сказати, що не завжди Ваше прохання і результат буде таким який Ви собі намалювали в уяві. Але на фінішній прямій Ви гарантовано отримаєте Божу ласку котра буде набагато більшою чим Ви хотіли з самого початку.
   Ось Ваше бажання, щоб Ваша дочка закінчила університет з хорошими балами і щоб все було успішно. Але, що б Ви сказали якщо, б з Божої волі Вашій дочці не по спеціальності міжнародна компанія запропонувала високооплачувану роботу і їй це б усе вдавалось виконувати, якщо б Ваша дочка познайомилась з хорошим і перспективним молодим юнаком, вони б узяли шлюб і у них народилась донечка чи синочок, вони б могли і вам допомогти, і самі були б фінансово забезпечені?! Отож моліться і Божа милість прийде.

 2. Уляна

  Дякую Юді Тадею за вислухану молитву, опіку та заступництво! Не раз у важкі хвилини життя зверталась про допомогу для себе та своєї родини, дякую за зцілення від хвороби батька, свої успішні операції та вступ в університет сина! Моліться та поширюйте набожність до Юди Тадея повсюди!!!!

 3. Ростислав

  Слава Ісусу Христу! Можна молити одночасно новенну та дев‘ятницю? І поясніть різницю між новенною та дев‘ятницею. Дякую Вам!

 4. Оксана

  Також хочу засвідчити допомогу Юди Тадея. Молилася дев’ятницю до святого апостола і в останній день отримала велику надію на вирішення моєї ситуації, а наступного дня звершення мого прохання яке висловлювала до Юди Тадея. Безмежно вдячна святому за його заступництво за мене перед Господом і тепер поширюватиму пошану його імені. Звертайтеся до апостола Тадея у важких обставинах вашого життя!

 5. Галина

  Юда Тадей допомагає мені завжди у моїх проханнях, за моє останнє прохання я дякую
  кожного дня, так як мала проблеми зі здоров’ям які вирішувались тільки операцією.
  Я усердно просила щоб він вислухав мої молитви і обіцяла що буду іншим
  розказувати про його милість!

 6. Слава

  Слава Ісусу Христу! Щиро дякую Господу Богу, Діві Марії, святим: Юді Тадею, Марті, Антонію Падевському, Експедиту, Шарбелю, Бенедикту, Герарду, Риті, о. Піо та всім святим за вислухані молитви і зіслані ласки. В мене склалась така ситуація, що дві важливі для мене події мали проходити в один і той самий день, завдяки молитві один з цих заходів перенесли. Також неодноразово через молитву я знаходила втрачені речі, вимолювала здоров’я для себе та рідних і молитва була почута.

 7. Мирося

  Слава Ісусу Христу! Щиро дякую Господу Богу, Діві Марії, святим: Юді Тадею, Марті, Антонію Падевському, Експедиту, Шарбелю, Бенедикту, Герарду, Риті, о. Піо та всім святим за вислухані молитви і зіслані ласки. В мене склалась така ситуація, що дві важливі для мене події мали проходити в один і той самий день, завдяки молитві один з цих заходів перенесли. Також неодноразово через молитву я знаходила втрачені речі, вимолювала здоров’я для себе та рідних і молитва була почута.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *