ПОДЯЧНА МОЛИТВА

О, святий Тадею, щораз більше вірю і сильніше надіюсь, що Ти не відштовхнеш моїх молитов.
Змилосердися наді мною перед Ісусом Христом, і виєднай для мене потіху й ласку, про яку гаряче від усього серця благаю!
Амінь

16 коментарів

 1. Марія

  Святий Юдо Тадею, дякуюТобі, що вислуховуєш мої молитви .Щиро вірю що найближчим часом допоможеш мені в моїй безнадійні проблемі.На все воля Божа!

  • polomasky

   Сайт Св.Юди Тадея приносить вибачення за допущену помилку. І дякуючи Богу і Святому Юді Тадею Ваш коментар не було втрачено і він відновлений серед безлічі спаму. Щиро молімся і будемо вислухані.

 2. Мирослава

  Щиро дякую Святому Юді Тадею і Господу Богу за вислухані молитви і отримані ласки!! Люди моліться!! Щира молитва робить ЧУДА!!

 3. Оксана

  Дуже дякую Святому апостолові Юді Тадею за Його допомогу навіть у найбезнадійніших ситуаціях! Моліться щиро, з великою вірою і Святий чудотворець вам обов’язково допоможе!

 4. Зіновій

  Засвідчую дієвість і силу дев‘ятниці і безмежно дякую святому Тадею Юді за допомогу у вирішенні життєвої проблеми.

  Моліться і щиро вірте !!!

 5. Щиро вдячна святому Юді Тадею за неодноразову допомогу у важкій ситуації.Завжди мене вислуховує. Довго не могла стати мамою.Але завдяки молитвам до Господа Бога через дев’ятницю до святого Юди Тадея сьогодні я мама двох донечок.Також були проблема щодо роботи у чоловіка,яка вирішилась на протязі кількох днів під час дев’ятниці. Закликаю всіх у всяких потребах молитись дев’ятницю до Юди Тадея. Дякую мій опікуне за допомогу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *