ПОДЯЧНА МОЛИТВА

О Найсолодший Ісусе Христе, наш Господи Спасителю!
В поєднанні з незбагненою небесною славою, яка з Пресвятої Трійці спливає на все людство, на Пресвяту Богородицю, на всіх Ангелів і Святих, величаю Тебе і складаю подяку за ласки й дари, якими Ти обдарував Твого вибраного Апостола, що мав щастя належати до Твоєї Родини, благаю Тебе, ради заслуг заступництва Святого Тадея, подай мені ласку й допомогу в усіх потребах, особливо в годинні смерті, проти злобних засідок сатани.
Амінь
Отче наш…(3 рази)
Богородице Діво…(3 рази)
Слава і нині…
(3 рази)
Святий Тадею, прийди мені з поміччю, щоби я міг (могла) навіки звеличати милосердя Господнє. Ціле своє життя буду тобі вдячний (вдячна) і залишуся ревнішним (ревнішою) Твоїм (Твоєю) почитателем (почитателькою).
Амінь.

109 коментарів

 1. Lilja

  Моліться і щиро вірте!Св.Тадей знайде вихід з найскладніших ситуацій!!!Він справді не відвертається ніколи від тих,хто на нього надіється!!!Дякую Боже за такого покровителя!

 2. Оксана

  Дякую святому Юді Тадею за ласку зцілення шкіри обличчя!
  Моліться до цього святого і він завжди вислухає.
  Дякую йому також за зцілення тата і добрі аналізи мами після важкої недуги!!!

 3. Ірина

  І я хочу щиро подякувати св. Юді Тадею за отримані ласки. Справді допомогає у складних життєвих обставинах. Моліться щиро і Святий обов’язково прийде на допомогу!

  • Таня

   Засвідчую силу молитви до св. Юди Тадея. Основне щиро молитися і св. Тадей обов`язково вислухає і допоможе, навіть коли здається, що це нереально. Сама переконалась. Безмежно вдячна Богу за отримані через св. Тадея ласки!

 4. Оксана

  Святий Юда Тадей, допомагав мені в усіх потребах що зверталася до нього. Моліться і щиро вірте святий вислухає і допоможе.

 5. Наталія

  Дякую святому Юді Тадею за допомогу у лікуванні мами після аварії. Цей святий завжди вислухає і допоможе!

 6. Марія

  Слава Ісусу Христу! Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані молитви! Християни щиро моліться і вірте і ваші молитви будуть почуті! Дуже Дякую св.Тадею що почув мої молитви і допоміг те що я просила !

 7. Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані молитви! За те що він мене почув і допоміг те що я просила! Християни моліться щиро і вірте і святий Тадей обовязково вам допоможе!

 8. Любов

  Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані прохання і молитви донесені до Господа . Дякую за вирішення моєї проблеми і за всі одержані ласки.

 9. Ярослава

  Завжди у важких обставинах я молилася до Св.Юди – Тадея i не було жодного разу,аби моэ прохання не було вислухане.А цими днями я вiдмовляю новенну до Св.Апостола Юди-Тадея i щиро вiрю в його помiч менi.Дуже дякую Св.Юдi-Тадею,що у безнадiйних випадках я не лишаюся сама.Треба тiльки щиро вiрити-i Вiн неодмiнно почуэ кожного.

  • Валентина

   Слава Ісусу Христу!Дякую Святому Юді Тадею за вислухані молитви. В дуже складній життєвій ситуаціі почала молитись до св.Юди Тадея,і поступово все почало налагоджуватися.Головне, вірити в допомогу святого,і щиро молитися.І продовжувати щодня звертатися др нього з проханнями,і дякувати за ласки.В дуже складних обставинах св.Тадей не покине,а допоможе іх подолати.Велике дякую ,св.Юдо Тадею! Слава Ісусу Христу!

 10. Інна

  Щиро дякую св. Тадею за отримані ласки. Моліться і щиро вірте – ст. Тадей завжди приходить на допомогу тим, хто на нього надіється!

 11. Андрій

  Засвідчую не одноразову допомогу Юди Тадея! Вчора закінчив молитву, а сьогодні вже отримав величезне вирішення своїх проблем !!! Дякую св. Тадею)

  • Hanna

   А я закіньчую молитву завтра,а святий Тадей з Матір’ю Божою допоміг мені вже вчора.Щира молитва має велику силу.❤

 12. Андрій

  Засвідчую не одноразову допомогу Юди Тадея! Вчора закінчив молитву, а сьогодні все вирівнялось!!! Дякую св. Тадею)

 13. Яна

  Я також щиро дякую Юді- Тадею,за вислухані молитви і прохання.Багато раз до нього зверталася і завжди допомагав
  Дякую!!!!!

 14. Іра

  Дякую Святому Юді Тадею! На протязі довгого часу молилася за брата в безнадійно важкій ситуації.Завжди буду до нього звертатися і все життя дякувати!
  І Вас закликаю.Щиро вірте і моліться, стукайте і Вам відчинять!

 15. Оксана

  Св. Юда Тадей завжди вислуховував те, про що просила в молитвi. Вiн завжди приходив на допомогу в скрутнiй хвилинi менi, а також допомiг моэму чоловiковi в роботi.

 16. Іванна

  Дякую за просьбу про щасливу підготовку і захист дипломної роботи сина Андрія .Дякую Святому Юді—Тадею, дякую ВСЕВИШНЬОМУ БОГУ.

 17. Ілона

  Дякую Св.Тадею за успішну здачу екзамену! Вірте у Св.Тадея , він завжди допомагає всім , хто цього потребує !!

  • polomasky

   Ваш коментар схвалено. Приносимо свої вибачення – це є мірою і нам необхідно в ручному режимі схвалювати усі коментарі, відгуки і побажання по причині великої кількості спаму і нецензурщини котра у нас заборонена.
   Велике спасибі Вам за довіру до Св.Тадея – моліться і Ваші молитви будуть почуті.
   Мир Вам.

 18. Ірина

  Засвідчую велику силу Дев’ятниці! На 9 день моя проблема на роботі вирішилася! Моліться і вірте! Слава Ісусові Христові! Слава Юді-Тадею!

 19. Олена

  Хочу засвідчити допомогу св.Юди-Тадея !!! На 8 день дев’ятниці проблема дивним чином вирішилася, хоча надії практично не було, головне вірити і молитися щиро,Слава Юді-Тадею!!!

 20. Олена

  Дякую,Святий Тадею,я безможно рада ,що звернусь до тебе.Я в шоці просто від твоїх ласк ,які ти мені подарував,я ніколи незабуду

 21. Дуууже дякую святому апостолові Юді Тадею за вислухані молитви і безвідказну допомогу у вирішенні різних життєвих обставин!!!Слава Ісусу Христу!!!Слава Юді Тадею!!!

 22. Люда

  Дякую святому Тадею за всі ласки і вислухані молитви. Я часто забувала подякувати або вірніше не знала як подякувати або розповсюджувати його славу. Надіюсь попри всі недоліки він все ж таки вислухає мене!

 23. Антоніна

  Дякую Св. Тадею за отримані ласки .Все що я просила в молитвах все мене вислухав і зараз прошу .Скоріше забула подякувати і незнала як це зробити.Зараз Дуже дякую і буду поширювати Його чудотворну силу.Вірте моліться щиро і вас почують.Надіюся Св Тадей буде мене ще вислуховувати.Бо я не збираюся про нього забувати.Молюся надіюся вірю

 24. Сергій

  Щиро дякую Ісусу Христу та Св. Апостолу Юді Тадею за неодноразову допомогу в здавалось зовсім безвихідних ситуаціях!!! Це дійсно прояв чуда!!! Вірте, моліться і допомога прийде.

  • Олена

   Неймовірно вдячна за вислухані молитви св.Юді Тадею. Завжди допомагає у безнадійних, здавалось б, ситуаціях. Вірте і здійсняться прохання з Божої волі.

 25. Олена

  Святий апостол Юда Тадей не раз допомагав мені у навчанні та життєвих труднощах.Завжди милосердно допомагає мені.

 26. Ірина

  Молюся девятницю до Юди Тадея понад 3 роки, завжди чує мої благання . Дякую Святому за підтримку і Господу Богові за почуті молитви.

 27. Дякую Тобі Святий Юда Тадею за вислухану девятницю і отримані ласки, за покровительство !!! Знову молюсь,вірю і прошу Тебе про заступництво !!!
  Слава Ісусу Христу!!!Слава Святому апостолу Юді Тадею!!!

  • polomasky

   Вітаємо. Дякуємо за Вашу подяку. Ми щиро надіємось, що у Вас все буде добре і Ваша донечка буде для Вас опорою протягом усього життя.

 28. Ірина

  Дякую Святому Апостолові Юді Тадею за допомогу у складних життєвих обставинах. За те, що допоміг оправитись після важких пологів, допоміг мамі під час операції, коли надії на добрий результат майже не було. Постійно відчуваю в Ньому особливого опікуна, за що безмежно вдячна!

 29. Надія

  Слава Ісусу Христу!
  Сьогодні долучаюсь своїми словами невимовної вдячності за отримані ласки завдяки молитві до святого Юди-Тадея у справді безнадійній ситуації: все, що намагалася робити, нівелювалося і перекреслювалося, не мала жодного впливу на поточну ситуацію, здавалося, всі обставини повстали супроти мене, а всі спроби розбивалися об глуху стіну нерозуміння. Молитва дев’ятницею до св. Юди-Тадея подолала зло і принесла вистраждалу перемогу над ним. Тож і я свідчу про чудодійну силу молитви і незабарну домопогу в тяжкій потребі святого заступника пригнічених і зневажених — Юди-Тадея!!!

 30. Роксолана

  Щиро дякую св. Юді Тадею за те, що допомогав щоразу, коли просила, за всі ласки, які дарував мені. Надіюсь на Його заступництво й надалі.

 31. Щиро дякую Святому Тадею за отримані ласки.Моліться до Святого Тадея, він завжди допомагає у всіх потребах,вірте і будете вислухані.

 32. Віра

  Щиро дякую св. Юді-Тадею. За почуті і вислухані молитви! Коли ситуація здається безнадійною і ніби земля йде з під ніг завжди моліться до святого. Дякую за здоров’я і хороші аналізи синочка!

 33. Любов

  Слава Ісусу Христу!
  Засвідчую силу молитви до Св. Юди Тадея. Щиро дякую Богові і Св. Юді Тадею за вислухану молитву.

 34. Наталя

  Христос Народився! Слава Ісусу Христу! Засвідчую силу молитви до апостола Юди-Тадея.Щиро дякую Господу ,що подарував нам такого Заступника.Здавалося безнадійна ситуація і тут після 9 днів все направилося . Хвала великому Юді-Тадею!!!

 35. Роксолана

  Щиро вдячна Святому Тадею за те що вислухав мої прохання, якщо є необхідність, або навіть якщо немає моліться до цього Святого, він вас обов’язково почує, ще раз щиро вдячна.

 36. Леся

  Дякую СВ. Юдо-Тадею, що багато років тому, Ти, увійшов в моє життя! Інколи я занепадаю і не молюся до Тебе, але знаю, що Ти завжди пробачаєш мене нечемну.

 37. Святий Апостоле Юда-Тадею!!!Від усієї душі дякую Тобі за вислухану девятницю ,дякую Тобі за опіку над мною і моєю родиною,дякую за допомогу у вирішенні важливих життєвих ситуацій!!!Вірю!!!Дякую!!!і знову Прошу!!!Слава Ісусу Христу!!!Слава святому Апостолу Юді-Тадею!!!

 38. Сільвія

  Слава Ісусу Христу!Хочу висловити подяку Юді Тадею за свою племінничку. Дякую що Святий Тадей та Господь Бог змилостивилися і вислухали. Ніколи не втрачайте надію . Дякую. Нехай буде благословенне ім’я Господнє

 39. Надія

  Щиро дякую Святому покровителю Юді Тадею за вислухану девятницю, за отримані ласки, засвідчую силу молитви.

 40. Христина

  Засвідчую силу молитви до святого Юди – Тадея. Моє прохання було вислухане. Я щиро дякую святому. Моліться щиро. І обов’язково будете вислухані. Майте велику віру.

 41. Христина

  Засвідчує силу молитви до Святого Юди-Тадея. Зверталась до нього у безнадійних ситуаціях щодо вирішення проблем дітей та догляду за мамою. Мої молитви були вислухані і проблеми були вирішені у неочікуваний спосіб Від усього серця вдячна Святому Юді-Тадею. Всім розповідаю про його допомогу. Моліться, вірте, що Святий вам допоможе.

 42. Христина

  Засвідчую силу молитви до Святого Юди-Тадея. Зверталась до нього у безнадійних ситуаціях щодо вирішення проблем дітей та догляду за мамою. Мої молитви були вислухані і проблеми були вирішені у неочікуваний спосіб. Від усього серця вдячна Святому Юді-Тадею. Всім розповідаю про його допомогу. Моліться, вірте, що Святий вам допоможе.

 43. Оксана

  Дякую св. Юді Тадею за даровану ласку!!! Молилася новенну і дев’ятницю, Святий виповнив моє прохання ще до закінчення 9—денної вичитки

 44. Ольга

  Христос Воскрес! Висловлюю щиру вдячність святому Юді-Тадею за вислухані молитви, отриману допомогу у складній життєвій ситуації та Його опіку над всією родиною! Не було ще такого випадку, щоб Святий не вислухав моєї молитви.

 45. Марта

  Дякую святому Юді Тадею, що увійшов у моє життя якраз тоді, коли опустились руки, я молюся новенну і дев’ятницю і вже зараз відчуваю що він допоможе мені, я так вірю, допоможи мені

 46. Ulyana

  Завжди молюся до Святого Тадея і дякую за отриманні ласки і за почуті молитви. Щиро моліться до Святого Тадея у важких ситуаціях і Ваші прохання будуть почуті.

 47. Роксолана

  Не орускайте рук, гаряче вірте і моліться, цей святий допоможе! Дякую велике, такому чудовому святому.

 48. Марта

  Вірю, надіюсь , молюсь! Дякую святий Юдо-Тадею за допомогу, знаю, що це ти опікуєшся моїм життям і життям моєї дитини. Дякую, що слухаєш мене, щиро дякую. все що прошу ти чуєш і допомагаєш. Буду молитись і прославляти тебе вічно!

 49. Таня

  Засвідчую силу молитви до св. Юди Тадея. Коли здається, що це нереально, св. Тадей випрошує в Бога неможливе. Безмежно вдячна Богу за отримані через Нього ласки!

 50. Галина

  Хочу засвідчити допомогу св. Ап. Юди-Тадея в моєму проханні. Дуже хотіла пройти одну атестацію, яка складалась з декількох етапів тривалістю 5 місяців. Молитвами до цього Святого та відмовлянням девятниці, вервиці перед кожним етапом дало мені впевненість і розум і все вдало вийшло. Атестацію складено успішно. Дуже дякую св. Ап. Юдо Тадею за твою допомогу у цьому! Та й зрештою у кожному моєму проханні, з якими звертаюсь я вже 8 років, всі були вислухані і надано поміч!!! Моліться до цього Святого, вірте, і Він завжди приходить з допомогою в безнадійних обставинах

 51. Надія

  Дякую тобі святий Тадею за отримані ласки.
  Засвідчую силу молитви до тебе.Ти ніколи не відмовляєш в щирому проханні.

 52. Оксана

  Засвідчую силу молитви до Святого Юди Тадея. Безмежно вдячна Господу за отримані ласки! Моліться щиро – і отримаєте!

 53. Щиро вдячна святому Юді Тадею за постійну опіку і допомогу. Святий допоміг мені у дуже безнадійній і майже неможливій ситуації, але молитва була почута і Богу дякувати я здорова. Моліться багато і ваша молитва буде почута. Всім щиро бажаю здоров’я.

 54. Дякую святому Юді Тадею за те ,що неодноразово у дивний спосіб допомагає мені та моїм рідним. Здається, що вже немає виходу, що вже кінець, але починаю молитися новенну до святого і стається справжнє чудо. Щиро дякую Юдо Тадею , мій опікуне та моєї родини.

 55. Роксолана

  Вже вкотре переконуюсь у великій силі цього святого, моліться, вірте і помічник Юда Тадей прийде на допомогу, не залишить вас у біді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *