ПОДЯЧНА МОЛИТВА

О Найсолодший Ісусе Христе, наш Господи Спасителю!
В поєднанні з незбагненою небесною славою, яка з Пресвятої Трійці спливає на все людство, на Пресвяту Богородицю, на всіх Ангелів і Святих, величаю Тебе і складаю подяку за ласки й дари, якими Ти обдарував Твого вибраного Апостола, що мав щастя належати до Твоєї Родини, благаю Тебе, ради заслуг заступництва Святого Тадея, подай мені ласку й допомогу в усіх потребах, особливо в годинні смерті, проти злобних засідок сатани.
Амінь
Отче наш…(3 рази)
Богородице Діво…(3 рази)
Слава і нині…
(3 рази)
Святий Тадею, прийди мені з поміччю, щоби я міг (могла) навіки звеличати милосердя Господнє. Ціле своє життя буду тобі вдячний (вдячна) і залишуся ревнішним (ревнішою) Твоїм (Твоєю) почитателем (почитателькою).
Амінь.

14 Comments

 1. Lilja

  Моліться і щиро вірте!Св.Тадей знайде вихід з найскладніших ситуацій!!!Він справді не відвертається ніколи від тих,хто на нього надіється!!!Дякую Боже за такого покровителя!

  • polomasky

   Дякуємо за Ваш коментар. Сайт Св.Юди Тадея приносить вибачення за допущену помилку та запізніле схвалення. Ми щиро надіємось, що Ваше прохання було вислухано.

 2. Оксана

  Дякую святому Юді Тадею за ласку зцілення шкіри обличчя!
  Моліться до цього святого і він завжди вислухає.
  Дякую йому також за зцілення тата і добрі аналізи мами після важкої недуги!!!

 3. Ірина

  І я хочу щиро подякувати св. Юді Тадею за отримані ласки. Справді допомогає у складних життєвих обставинах. Моліться щиро і Святий обов’язково прийде на допомогу!

 4. Оксана

  Святий Юда Тадей, допомагав мені в усіх потребах що зверталася до нього. Моліться і щиро вірте святий вислухає і допоможе.

 5. Наталія

  Дякую святому Юді Тадею за допомогу у лікуванні мами після аварії. Цей святий завжди вислухає і допоможе!

 6. Марія

  Слава Ісусу Христу! Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані молитви! Християни щиро моліться і вірте і ваші молитви будуть почуті! Дуже Дякую св.Тадею що почув мої молитви і допоміг те що я просила !

 7. Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані молитви! За те що він мене почув і допоміг те що я просила! Християни моліться щиро і вірте і святий Тадей обовязково вам допоможе!

 8. Любов

  Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані прохання і молитви донесені до Господа . Дякую за вирішення моєї проблеми і за всі одержані ласки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *