ПОДЯЧНА МОЛИТВА

О Найсолодший Ісусе Христе, наш Господи Спасителю!
В поєднанні з незбагненою небесною славою, яка з Пресвятої Трійці спливає на все людство, на Пресвяту Богородицю, на всіх Ангелів і Святих, величаю Тебе і складаю подяку за ласки й дари, якими Ти обдарував Твого вибраного Апостола, що мав щастя належати до Твоєї Родини, благаю Тебе, ради заслуг заступництва Святого Тадея, подай мені ласку й допомогу в усіх потребах, особливо в годинні смерті, проти злобних засідок сатани.
Амінь
Отче наш…(3 рази)
Богородице Діво…(3 рази)
Слава і нині…
(3 рази)
Святий Тадею, прийди мені з поміччю, щоби я міг (могла) навіки звеличати милосердя Господнє. Ціле своє життя буду тобі вдячний (вдячна) і залишуся ревнішним (ревнішою) Твоїм (Твоєю) почитателем (почитателькою).
Амінь.

53 коментарі

 1. Lilja

  Моліться і щиро вірте!Св.Тадей знайде вихід з найскладніших ситуацій!!!Він справді не відвертається ніколи від тих,хто на нього надіється!!!Дякую Боже за такого покровителя!

  • polomasky

   Дякуємо за Ваш коментар. Сайт Св.Юди Тадея приносить вибачення за допущену помилку та запізніле схвалення. Ми щиро надіємось, що Ваше прохання було вислухано.

 2. Оксана

  Дякую святому Юді Тадею за ласку зцілення шкіри обличчя!
  Моліться до цього святого і він завжди вислухає.
  Дякую йому також за зцілення тата і добрі аналізи мами після важкої недуги!!!

 3. Ірина

  І я хочу щиро подякувати св. Юді Тадею за отримані ласки. Справді допомогає у складних життєвих обставинах. Моліться щиро і Святий обов’язково прийде на допомогу!

 4. Оксана

  Святий Юда Тадей, допомагав мені в усіх потребах що зверталася до нього. Моліться і щиро вірте святий вислухає і допоможе.

 5. Наталія

  Дякую святому Юді Тадею за допомогу у лікуванні мами після аварії. Цей святий завжди вислухає і допоможе!

 6. Марія

  Слава Ісусу Христу! Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані молитви! Християни щиро моліться і вірте і ваші молитви будуть почуті! Дуже Дякую св.Тадею що почув мої молитви і допоміг те що я просила !

 7. Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані молитви! За те що він мене почув і допоміг те що я просила! Християни моліться щиро і вірте і святий Тадей обовязково вам допоможе!

 8. Любов

  Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані прохання і молитви донесені до Господа . Дякую за вирішення моєї проблеми і за всі одержані ласки.

 9. Ярослава

  Завжди у важких обставинах я молилася до Св.Юди – Тадея i не було жодного разу,аби моэ прохання не було вислухане.А цими днями я вiдмовляю новенну до Св.Апостола Юди-Тадея i щиро вiрю в його помiч менi.Дуже дякую Св.Юдi-Тадею,що у безнадiйних випадках я не лишаюся сама.Треба тiльки щиро вiрити-i Вiн неодмiнно почуэ кожного.

 10. Інна

  Щиро дякую св. Тадею за отримані ласки. Моліться і щиро вірте – ст. Тадей завжди приходить на допомогу тим, хто на нього надіється!

 11. Андрій

  Засвідчую не одноразову допомогу Юди Тадея! Вчора закінчив молитву, а сьогодні вже отримав величезне вирішення своїх проблем !!! Дякую св. Тадею)

  • Hanna

   А я закіньчую молитву завтра,а святий Тадей з Матір’ю Божою допоміг мені вже вчора.Щира молитва має велику силу.❤

 12. Андрій

  Засвідчую не одноразову допомогу Юди Тадея! Вчора закінчив молитву, а сьогодні все вирівнялось!!! Дякую св. Тадею)

 13. Яна

  Я також щиро дякую Юді- Тадею,за вислухані молитви і прохання.Багато раз до нього зверталася і завжди допомагав
  Дякую!!!!!

 14. Іра

  Дякую Святому Юді Тадею! На протязі довгого часу молилася за брата в безнадійно важкій ситуації.Завжди буду до нього звертатися і все життя дякувати!
  І Вас закликаю.Щиро вірте і моліться, стукайте і Вам відчинять!

 15. Оксана

  Св. Юда Тадей завжди вислуховував те, про що просила в молитвi. Вiн завжди приходив на допомогу в скрутнiй хвилинi менi, а також допомiг моэму чоловiковi в роботi.

 16. Іванна

  Дякую за просьбу про щасливу підготовку і захист дипломної роботи сина Андрія .Дякую Святому Юді—Тадею, дякую ВСЕВИШНЬОМУ БОГУ.

 17. Ілона

  Дякую Св.Тадею за успішну здачу екзамену! Вірте у Св.Тадея , він завжди допомагає всім , хто цього потребує !!

  • polomasky

   Ваш коментар схвалено. Приносимо свої вибачення – це є мірою і нам необхідно в ручному режимі схвалювати усі коментарі, відгуки і побажання по причині великої кількості спаму і нецензурщини котра у нас заборонена.
   Велике спасибі Вам за довіру до Св.Тадея – моліться і Ваші молитви будуть почуті.
   Мир Вам.

 18. Ірина

  Засвідчую велику силу Дев’ятниці! На 9 день моя проблема на роботі вирішилася! Моліться і вірте! Слава Ісусові Христові! Слава Юді-Тадею!

 19. Олена

  Хочу засвідчити допомогу св.Юди-Тадея !!! На 8 день дев’ятниці проблема дивним чином вирішилася, хоча надії практично не було, головне вірити і молитися щиро,Слава Юді-Тадею!!!

 20. Олена

  Дякую,Святий Тадею,я безможно рада ,що звернусь до тебе.Я в шоці просто від твоїх ласк ,які ти мені подарував,я ніколи незабуду

 21. Дуууже дякую святому апостолові Юді Тадею за вислухані молитви і безвідказну допомогу у вирішенні різних життєвих обставин!!!Слава Ісусу Христу!!!Слава Юді Тадею!!!

 22. Люда

  Дякую святому Тадею за всі ласки і вислухані молитви. Я часто забувала подякувати або вірніше не знала як подякувати або розповсюджувати його славу. Надіюсь попри всі недоліки він все ж таки вислухає мене!

 23. Антоніна

  Дякую Св. Тадею за отримані ласки .Все що я просила в молитвах все мене вислухав і зараз прошу .Скоріше забула подякувати і незнала як це зробити.Зараз Дуже дякую і буду поширювати Його чудотворну силу.Вірте моліться щиро і вас почують.Надіюся Св Тадей буде мене ще вислуховувати.Бо я не збираюся про нього забувати.Молюся надіюся вірю

 24. Сергій

  Щиро дякую Ісусу Христу та Св. Апостолу Юді Тадею за неодноразову допомогу в здавалось зовсім безвихідних ситуаціях!!! Це дійсно прояв чуда!!! Вірте, моліться і допомога прийде.

 25. Олена

  Святий апостол Юда Тадей не раз допомагав мені у навчанні та життєвих труднощах.Завжди милосердно допомагає мені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *