ПОДЯЧНА МОЛИТВА

О Найсолодший Ісусе Христе, наш Господи Спасителю!
В поєднанні з незбагненою небесною славою, яка з Пресвятої Трійці спливає на все людство, на Пресвяту Богородицю, на всіх Ангелів і Святих, величаю Тебе і складаю подяку за ласки й дари, якими Ти обдарував Твого вибраного Апостола, що мав щастя належати до Твоєї Родини, благаю Тебе, ради заслуг заступництва Святого Тадея, подай мені ласку й допомогу в усіх потребах, особливо в годинні смерті, проти злобних засідок сатани.
Амінь
Отче наш…(3 рази)
Богородице Діво…(3 рази)
Слава і нині…
(3 рази)
Святий Тадею, прийди мені з поміччю, щоби я міг (могла) навіки звеличати милосердя Господнє. Ціле своє життя буду тобі вдячний (вдячна) і залишуся ревнішним (ревнішою) Твоїм (Твоєю) почитателем (почитателькою).
Амінь.

143 коментарі

 1. Lilja

  Моліться і щиро вірте!Св.Тадей знайде вихід з найскладніших ситуацій!!!Він справді не відвертається ніколи від тих,хто на нього надіється!!!Дякую Боже за такого покровителя!

 2. Оксана

  Дякую святому Юді Тадею за ласку зцілення шкіри обличчя!
  Моліться до цього святого і він завжди вислухає.
  Дякую йому також за зцілення тата і добрі аналізи мами після важкої недуги!!!

 3. Ірина

  І я хочу щиро подякувати св. Юді Тадею за отримані ласки. Справді допомогає у складних життєвих обставинах. Моліться щиро і Святий обов’язково прийде на допомогу!

  • Таня

   Засвідчую силу молитви до св. Юди Тадея. Основне щиро молитися і св. Тадей обов`язково вислухає і допоможе, навіть коли здається, що це нереально. Сама переконалась. Безмежно вдячна Богу за отримані через св. Тадея ласки!

 4. Оксана

  Святий Юда Тадей, допомагав мені в усіх потребах що зверталася до нього. Моліться і щиро вірте святий вислухає і допоможе.

 5. Наталія

  Дякую святому Юді Тадею за допомогу у лікуванні мами після аварії. Цей святий завжди вислухає і допоможе!

 6. Марія

  Слава Ісусу Христу! Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані молитви! Християни щиро моліться і вірте і ваші молитви будуть почуті! Дуже Дякую св.Тадею що почув мої молитви і допоміг те що я просила !

 7. Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані молитви! За те що він мене почув і допоміг те що я просила! Християни моліться щиро і вірте і святий Тадей обовязково вам допоможе!

 8. Любов

  Щиро дякую св.Юді Тадею за вислухані прохання і молитви донесені до Господа . Дякую за вирішення моєї проблеми і за всі одержані ласки.

 9. Ярослава

  Завжди у важких обставинах я молилася до Св.Юди – Тадея i не було жодного разу,аби моэ прохання не було вислухане.А цими днями я вiдмовляю новенну до Св.Апостола Юди-Тадея i щиро вiрю в його помiч менi.Дуже дякую Св.Юдi-Тадею,що у безнадiйних випадках я не лишаюся сама.Треба тiльки щиро вiрити-i Вiн неодмiнно почуэ кожного.

  • Валентина

   Слава Ісусу Христу!Дякую Святому Юді Тадею за вислухані молитви. В дуже складній життєвій ситуаціі почала молитись до св.Юди Тадея,і поступово все почало налагоджуватися.Головне, вірити в допомогу святого,і щиро молитися.І продовжувати щодня звертатися др нього з проханнями,і дякувати за ласки.В дуже складних обставинах св.Тадей не покине,а допоможе іх подолати.Велике дякую ,св.Юдо Тадею! Слава Ісусу Христу!

 10. Інна

  Щиро дякую св. Тадею за отримані ласки. Моліться і щиро вірте – ст. Тадей завжди приходить на допомогу тим, хто на нього надіється!

  • Христина

   Слава Тобі Господи За всі ласки і за твого святого Тадея
   Який постійно нам допомагає
   Немає для нього нічого неможливого головне вірте і довіряйте йому своє життя а він дасть вихід і силу все витримати і розв’язати

 11. Андрій

  Засвідчую не одноразову допомогу Юди Тадея! Вчора закінчив молитву, а сьогодні вже отримав величезне вирішення своїх проблем !!! Дякую св. Тадею)

  • Hanna

   А я закіньчую молитву завтра,а святий Тадей з Матір’ю Божою допоміг мені вже вчора.Щира молитва має велику силу.❤

 12. Андрій

  Засвідчую не одноразову допомогу Юди Тадея! Вчора закінчив молитву, а сьогодні все вирівнялось!!! Дякую св. Тадею)

 13. Яна

  Я також щиро дякую Юді- Тадею,за вислухані молитви і прохання.Багато раз до нього зверталася і завжди допомагав
  Дякую!!!!!

 14. Іра

  Дякую Святому Юді Тадею! На протязі довгого часу молилася за брата в безнадійно важкій ситуації.Завжди буду до нього звертатися і все життя дякувати!
  І Вас закликаю.Щиро вірте і моліться, стукайте і Вам відчинять!

 15. Оксана

  Св. Юда Тадей завжди вислуховував те, про що просила в молитвi. Вiн завжди приходив на допомогу в скрутнiй хвилинi менi, а також допомiг моэму чоловiковi в роботi.

   • Halya

    Щиро дякую Св. Апостолу Юді Тадею за всі ласки які він мені надав і надає завжди у всіх безнадійних обставинахДякую Господу , що наділив дарами Св.Апостола щоб він усім допомагав хто просить і щиро молиться, Дякую

 16. Іванна

  Дякую за просьбу про щасливу підготовку і захист дипломної роботи сина Андрія .Дякую Святому Юді—Тадею, дякую ВСЕВИШНЬОМУ БОГУ.

 17. Ілона

  Дякую Св.Тадею за успішну здачу екзамену! Вірте у Св.Тадея , він завжди допомагає всім , хто цього потребує !!

  • polomasky

   Ваш коментар схвалено. Приносимо свої вибачення – це є мірою і нам необхідно в ручному режимі схвалювати усі коментарі, відгуки і побажання по причині великої кількості спаму і нецензурщини котра у нас заборонена.
   Велике спасибі Вам за довіру до Св.Тадея – моліться і Ваші молитви будуть почуті.
   Мир Вам.

 18. Ірина

  Засвідчую велику силу Дев’ятниці! На 9 день моя проблема на роботі вирішилася! Моліться і вірте! Слава Ісусові Христові! Слава Юді-Тадею!

 19. Олена

  Хочу засвідчити допомогу св.Юди-Тадея !!! На 8 день дев’ятниці проблема дивним чином вирішилася, хоча надії практично не було, головне вірити і молитися щиро,Слава Юді-Тадею!!!

 20. Олена

  Дякую,Святий Тадею,я безможно рада ,що звернусь до тебе.Я в шоці просто від твоїх ласк ,які ти мені подарував,я ніколи незабуду

 21. Дуууже дякую святому апостолові Юді Тадею за вислухані молитви і безвідказну допомогу у вирішенні різних життєвих обставин!!!Слава Ісусу Христу!!!Слава Юді Тадею!!!

 22. Люда

  Дякую святому Тадею за всі ласки і вислухані молитви. Я часто забувала подякувати або вірніше не знала як подякувати або розповсюджувати його славу. Надіюсь попри всі недоліки він все ж таки вислухає мене!

 23. Антоніна

  Дякую Св. Тадею за отримані ласки .Все що я просила в молитвах все мене вислухав і зараз прошу .Скоріше забула подякувати і незнала як це зробити.Зараз Дуже дякую і буду поширювати Його чудотворну силу.Вірте моліться щиро і вас почують.Надіюся Св Тадей буде мене ще вислуховувати.Бо я не збираюся про нього забувати.Молюся надіюся вірю

 24. Сергій

  Щиро дякую Ісусу Христу та Св. Апостолу Юді Тадею за неодноразову допомогу в здавалось зовсім безвихідних ситуаціях!!! Це дійсно прояв чуда!!! Вірте, моліться і допомога прийде.

  • Олена

   Неймовірно вдячна за вислухані молитви св.Юді Тадею. Завжди допомагає у безнадійних, здавалось б, ситуаціях. Вірте і здійсняться прохання з Божої волі.

 25. Олена

  Святий апостол Юда Тадей не раз допомагав мені у навчанні та життєвих труднощах.Завжди милосердно допомагає мені.

 26. Ірина

  Молюся девятницю до Юди Тадея понад 3 роки, завжди чує мої благання . Дякую Святому за підтримку і Господу Богові за почуті молитви.

 27. Дякую Тобі Святий Юда Тадею за вислухану девятницю і отримані ласки, за покровительство !!! Знову молюсь,вірю і прошу Тебе про заступництво !!!
  Слава Ісусу Христу!!!Слава Святому апостолу Юді Тадею!!!

  • polomasky

   Вітаємо. Дякуємо за Вашу подяку. Ми щиро надіємось, що у Вас все буде добре і Ваша донечка буде для Вас опорою протягом усього життя.

 28. Ірина

  Дякую Святому Апостолові Юді Тадею за допомогу у складних життєвих обставинах. За те, що допоміг оправитись після важких пологів, допоміг мамі під час операції, коли надії на добрий результат майже не було. Постійно відчуваю в Ньому особливого опікуна, за що безмежно вдячна!

 29. Надія

  Слава Ісусу Христу!
  Сьогодні долучаюсь своїми словами невимовної вдячності за отримані ласки завдяки молитві до святого Юди-Тадея у справді безнадійній ситуації: все, що намагалася робити, нівелювалося і перекреслювалося, не мала жодного впливу на поточну ситуацію, здавалося, всі обставини повстали супроти мене, а всі спроби розбивалися об глуху стіну нерозуміння. Молитва дев’ятницею до св. Юди-Тадея подолала зло і принесла вистраждалу перемогу над ним. Тож і я свідчу про чудодійну силу молитви і незабарну домопогу в тяжкій потребі святого заступника пригнічених і зневажених — Юди-Тадея!!!

 30. Роксолана

  Щиро дякую св. Юді Тадею за те, що допомогав щоразу, коли просила, за всі ласки, які дарував мені. Надіюсь на Його заступництво й надалі.

 31. Щиро дякую Святому Тадею за отримані ласки.Моліться до Святого Тадея, він завжди допомагає у всіх потребах,вірте і будете вислухані.

 32. Віра

  Щиро дякую св. Юді-Тадею. За почуті і вислухані молитви! Коли ситуація здається безнадійною і ніби земля йде з під ніг завжди моліться до святого. Дякую за здоров’я і хороші аналізи синочка!

 33. Любов

  Слава Ісусу Христу!
  Засвідчую силу молитви до Св. Юди Тадея. Щиро дякую Богові і Св. Юді Тадею за вислухану молитву.

 34. Наталя

  Христос Народився! Слава Ісусу Христу! Засвідчую силу молитви до апостола Юди-Тадея.Щиро дякую Господу ,що подарував нам такого Заступника.Здавалося безнадійна ситуація і тут після 9 днів все направилося . Хвала великому Юді-Тадею!!!

 35. Роксолана

  Щиро вдячна Святому Тадею за те що вислухав мої прохання, якщо є необхідність, або навіть якщо немає моліться до цього Святого, він вас обов’язково почує, ще раз щиро вдячна.

 36. Леся

  Дякую СВ. Юдо-Тадею, що багато років тому, Ти, увійшов в моє життя! Інколи я занепадаю і не молюся до Тебе, але знаю, що Ти завжди пробачаєш мене нечемну.

 37. Святий Апостоле Юда-Тадею!!!Від усієї душі дякую Тобі за вислухану девятницю ,дякую Тобі за опіку над мною і моєю родиною,дякую за допомогу у вирішенні важливих життєвих ситуацій!!!Вірю!!!Дякую!!!і знову Прошу!!!Слава Ісусу Христу!!!Слава святому Апостолу Юді-Тадею!!!

 38. Сільвія

  Слава Ісусу Христу!Хочу висловити подяку Юді Тадею за свою племінничку. Дякую що Святий Тадей та Господь Бог змилостивилися і вислухали. Ніколи не втрачайте надію . Дякую. Нехай буде благословенне ім’я Господнє

 39. Надія

  Щиро дякую Святому покровителю Юді Тадею за вислухану девятницю, за отримані ласки, засвідчую силу молитви.

 40. Христина

  Засвідчую силу молитви до святого Юди – Тадея. Моє прохання було вислухане. Я щиро дякую святому. Моліться щиро. І обов’язково будете вислухані. Майте велику віру.

 41. Христина

  Засвідчує силу молитви до Святого Юди-Тадея. Зверталась до нього у безнадійних ситуаціях щодо вирішення проблем дітей та догляду за мамою. Мої молитви були вислухані і проблеми були вирішені у неочікуваний спосіб Від усього серця вдячна Святому Юді-Тадею. Всім розповідаю про його допомогу. Моліться, вірте, що Святий вам допоможе.

 42. Христина

  Засвідчую силу молитви до Святого Юди-Тадея. Зверталась до нього у безнадійних ситуаціях щодо вирішення проблем дітей та догляду за мамою. Мої молитви були вислухані і проблеми були вирішені у неочікуваний спосіб. Від усього серця вдячна Святому Юді-Тадею. Всім розповідаю про його допомогу. Моліться, вірте, що Святий вам допоможе.

 43. Оксана

  Дякую св. Юді Тадею за даровану ласку!!! Молилася новенну і дев’ятницю, Святий виповнив моє прохання ще до закінчення 9—денної вичитки

 44. Ольга

  Христос Воскрес! Висловлюю щиру вдячність святому Юді-Тадею за вислухані молитви, отриману допомогу у складній життєвій ситуації та Його опіку над всією родиною! Не було ще такого випадку, щоб Святий не вислухав моєї молитви.

 45. Марта

  Дякую святому Юді Тадею, що увійшов у моє життя якраз тоді, коли опустились руки, я молюся новенну і дев’ятницю і вже зараз відчуваю що він допоможе мені, я так вірю, допоможи мені

 46. Ulyana

  Завжди молюся до Святого Тадея і дякую за отриманні ласки і за почуті молитви. Щиро моліться до Святого Тадея у важких ситуаціях і Ваші прохання будуть почуті.

 47. Роксолана

  Не орускайте рук, гаряче вірте і моліться, цей святий допоможе! Дякую велике, такому чудовому святому.

 48. Марта

  Вірю, надіюсь , молюсь! Дякую святий Юдо-Тадею за допомогу, знаю, що це ти опікуєшся моїм життям і життям моєї дитини. Дякую, що слухаєш мене, щиро дякую. все що прошу ти чуєш і допомагаєш. Буду молитись і прославляти тебе вічно!

 49. Таня

  Засвідчую силу молитви до св. Юди Тадея. Коли здається, що це нереально, св. Тадей випрошує в Бога неможливе. Безмежно вдячна Богу за отримані через Нього ласки!

 50. Галина

  Хочу засвідчити допомогу св. Ап. Юди-Тадея в моєму проханні. Дуже хотіла пройти одну атестацію, яка складалась з декількох етапів тривалістю 5 місяців. Молитвами до цього Святого та відмовлянням девятниці, вервиці перед кожним етапом дало мені впевненість і розум і все вдало вийшло. Атестацію складено успішно. Дуже дякую св. Ап. Юдо Тадею за твою допомогу у цьому! Та й зрештою у кожному моєму проханні, з якими звертаюсь я вже 8 років, всі були вислухані і надано поміч!!! Моліться до цього Святого, вірте, і Він завжди приходить з допомогою в безнадійних обставинах

 51. Надія

  Дякую тобі святий Тадею за отримані ласки.
  Засвідчую силу молитви до тебе.Ти ніколи не відмовляєш в щирому проханні.

 52. Оксана

  Засвідчую силу молитви до Святого Юди Тадея. Безмежно вдячна Господу за отримані ласки! Моліться щиро – і отримаєте!

 53. Щиро вдячна святому Юді Тадею за постійну опіку і допомогу. Святий допоміг мені у дуже безнадійній і майже неможливій ситуації, але молитва була почута і Богу дякувати я здорова. Моліться багато і ваша молитва буде почута. Всім щиро бажаю здоров’я.

 54. Дякую святому Юді Тадею за те ,що неодноразово у дивний спосіб допомагає мені та моїм рідним. Здається, що вже немає виходу, що вже кінець, але починаю молитися новенну до святого і стається справжнє чудо. Щиро дякую Юдо Тадею , мій опікуне та моєї родини.

 55. Роксолана

  Вже вкотре переконуюсь у великій силі цього святого, моліться, вірте і помічник Юда Тадей прийде на допомогу, не залишить вас у біді!

 56. Роксолана

  Вже вкотре переконуюсь у великій силі цього святого, моліться, вірте і помічник Юда Тадей прийде на допомогу, не залишить вас у біді!

 57. Дмитро

  Слава Ісусу Христу! Подяка і велич Святому Юді Тадею! Вже не вперше звертаюсь до цього Величного Заступника. Шість років тому Він явив справжнє диво під час безвихідної ситуації моєї родини. Під час перебування на Війні (тоді це ще називалось “АТО”) неодноразово звертався до Нього з проханням про опіку, а головне – про допомогу у збереження віри (повірте, хоч люди й кажуть, що “на війні нема атеїстів”, але це – далеко не так, тож серед злиднів передової дуже й дуже легко втратити віру!). Й всупереч усім негараздам, випробуванням та довгим моїм “коливанням” на межі цілковитої втрати віри та єдності з Церквою, молитва і заступництво Богородиці та Святого Тадея зберегли мене та допомогли не тільки “втриматись над самою прірвою” зневір’я, але й наново відродитись (повернутись до християнської практики життя, до св. Сповіді та Причастя)! Хай буде благословенний Юда Тадей в земних молитвах та у вічності!

 58. Леся

  Щиро вдячна Святому Юді Тадею за вислухані молитви і допомогу !!!Помолившись вчора девятницю все сьогодні вирішилося!Люди щиро вірте і зберігайте набожність до Святого ,і все що просите отримаєте!!!

 59. Оксана, 3.10.2020

  Велика вдячність Святому Юді Тадею за вислухані молитви .З міцною вірою і любов’ю треба молитися, і дуже швидко можна отримати велику поміч і розрішення своїх проблем.Ще раз дякую Святому Юді.

 60. Павло

  Засвідчую, що святий заступник, Юда Тадей, найдобріший, наймиліший, та найдорожчий дарунок який я отримував від Господа! Тадей вже багато разів допомагав мені у вирішенні моїх і не лише моїх життєвих проблем, та проблем зі здоров‘ям! Деякі з них були взагалі безнадійні!!! Щоразу, після чергової допомоги цього могутнього і надзвичайно доброго святого Юди Тадея, моя віра стає все сильнішою! Сьогодні я вже не уявляю свого життя без мого заступника Тадея, якого Милостивий Господь послав мені! Щиро моліться, просіть, глибоко вірте і отримаєте! Можливо не одразу, можливо пройде певний час, та Тадей ніколи вас не покине і завжди прийде вам на порятунок! Дякую Господу за цього святого Заступника!

 61. Ольга

  Святий Юда Тадей завжди доносить до Господа нашого мої прохання в скрутні хвилини. Дякую за опіку і вислухані молитви.

 62. Ольга

  Святий Юда Тадей завжди доносить до Господа нашого мої прохання в скрутні хвилини. Дякую за опіку і вислухані молитви. Засвідчую силу Дев.ятниці до Святого Юди Тадея

 63. Оксана

  Дякую апостолу св. Юду Тадею за отримані за його посередництвом ласки. З першої молитви прохання я уже відчували і бачила зміни в моєму проханні. Маленькими кроками св. Юда Тадей допомагає у моєму складному проханні. Не одну дев’ятницю і новену змолила. Я і надалі прошу про його заступництво. Він ласкаво просить Господа допомоги для нас. Допомогає змінитись і навернутись так як того хоче Господь для нас. Засвідчую силу св. Юди Тадея, дякую Господу за добрих апостолів усіх святих які моляться за нас. Вірте і щиро моліться! Господь хоче для нас тільки кращого і нашого навернення, щоб ми були його синами та дочками.

 64. Ігор

  Засвідчую силу молитви до Святого Апостола Юди ТАДЕЯ,прохання було ВИСЛУХАНО!!!Щиро від усієї душі ДЯКУЮ Святому Тадеєві!!!СЛАВА БОГУ ,Богородиці ДІВІ та Святому Тадею ,за все .Навіки вічні АМІНЬ!!!Сила молитви до БОГА нашого єдиного ВСЕВИШНЬОГО залізо розплавлює…!!!

  • Ірина

   Слава Ісусу Христу, скажіть будь ласка скільки часу Ви молились поки Ваше прохання було вислухане? Я буду молитись постійно, просто легше, коли чуєш відгуки

 65. Ірина

  Слава Ісусу Христу, скажіть будь ласка, скільки часу Ви молились, поки Ваше прохання було вислухано? Я буду молитись, поки не буде вислузано, просто стає легше, коли чуєш відзиви

 66. Ігор

  Дякую Святому Юлі-Тадеєві за вислухані молитви і за заступництво перед Богом.

  Моліться щиро і отримаєте ласки Господні!! Святий Юда-Тадей – надійний помічник в тяжку хвилину!!

 67. Галина

  Якось так щодня звертаюся з молитвою до святого Тадея. Щира подяка святому Тадею за отримані ласки! Все життя буду твоєю почитателькою.
  Починаю сьогодні молитися новенну, вірю у покровительство святого Юди Тадея і його ласку до мене.
  Дякую!

 68. Уляна

  Дякую, за всі виконанні прохання св. Юді Тадею, за всі ласки відносно мене і моїх рідних.
  Молімося щиро, і Ваші прохання будуть почуті.

 69. Оксана

  Складаю щиру подяку апостолові Юді- Тадею за завжди вислухані мої молитви, за допомогу у важких обставинах.

 70. Таня

  Святий Юда Тадей завжди і у всьому допомагає. Моліться і ваші прохання будуть почуті! Сьогодні було почуте ще одне моє прохання. Дякую Ісусові Христові за такого покровителя!

 71. Марта

  щиро дякую святому Юді Тадею за вкотре вислухані молитви! Дякую Спасителю нашому за всі отримані ласки! Моліться і вірте і будете почуті!

 72. Уляна

  Я дуже вдячна Юді Тадею та Господу Богу за вислухане прохання. Моліться і будете почуті. Головне вірте

 73. Тетяна

  Дякую св. Юді – Тадею за вислухану молитву!!! Вона почута, складна дуже складна ситуація змінилася у чудесний спосіб! Моліться, вірте! Святий Юда – Тадей чує і допомагає!

 74. Ольга

  Вкотре зверталася до св. Юди -Тадея в прозьбі про допомогу. І вкотре мої благання були вислуханні. Щиро дякую Богу і Юді-Тадею за уділенні мені ласки. Залишаюсь ревною шанувальницею цього Святого! Закликаю всіх, хто знаходиться у важких життєвих обставинах молитися до Святого, моліться щиро і будете вислуханні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *